Neden Öz Hasan Usta

Etlerimiz Helal et kesim anlayışına uygun bir şekilde kesilmektedir. Bununla beraber dükkanımız Helal Belgesi’ne sahiptir. ISO 9001 ve ISO 22000 ‘ de dahil olmak üzere birçok kalite belgesine sahibiz. Çünkü biz değerli müşterilerimizin ve kendi dini inancımızın gerektirdiği şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Mersin Tantuni her yerde yenilebilecek bir lezzet değildir. Etin kaliteli ve taze bir şekilde önünüze geldiğinden emin olmalısınız. Öz Hasan Usta, taze etleri kendine has pişirme tekniği ve baharatlarıyla bir güzel pişirir, bu lezzeti tadabilmeniz için sizlere sunar.

Bu lezzeti sizlere sunmadan önce yalnızca tazeliğine değil pişirme hızına da dikkat ediyoruz ! Mersin’e lezzetimizi denemek için gelen birçok müşterimiz bulunuyor. Onlara hem kaliteli hem de bir o kadar hızlı hizmet verebilmek adına en uygun zaman dilimlerinde Mersin Tantuni’sini hazırlıyor ve servis ediyoruz. Özellikle Mersin’imizi gezmeye, görmeye gelen insanların vakitlerinden kaybetmemeleri ve lezzetimizi en üst düzeyde tadabilmeleri için özenle çalışıyoruz.

Mersin Tantuni’sini hazırlarken etin helalliği ve kalitesi bir yana, baharatları da özenle seçiyoruz. En kaliteli baharat üreticileri ile çalışıyor, sizlere en doğal tantuni lezzetini tattırabilmek için yoğun çaba sarfediyoruz.

Yıllardır Mersin Tantuni lezzetini sizlerle buluşturmak için çalışan ustalarımızla ve en güzel sunumu hazırlayabilmek için uğraşan ekip arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz ! Yenişehir’e yolunuz düşerse hem lezzetimizi tatmak hem de Mersin Tantuni ‘si üzerine hasbihal etmek için sizleri Öz Hasan Usta ‘ya bekliyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı